בניית אסטרטגיית פרסום דיגיטלי

יום ב’ 25.5.20 • 09:00-17:00
מכון מופת, תל אביב

מספר המקומות מוגבל!

השאירו פרטים והבטיחו את מקומכם:

״פיאלקוב דיגיטל״ גאים להציג את הסדנה לבניית אסטרטגיית פרסום דיגיטלי.

סקרים מוכיחים כי רוב העסקים הקטנים שמשווקים באינטרנט עושים את זה ללא אסטרטגיה מובנית וברורה. בהתאם לכך, רובם אינם מרוצים מהתוצאות.

הסדנה לבניית אסטרטגיית פרסום דיגיטלי היא סדנת חובה לכל בעל עסק, מנהל שיווק ומנהל שיווק דיגיטלי, מטרתה ללמד אתכם להכיר את השלבים ההכרחיים בתהליך שיווק דיגיטלי, הכרות עם כל הפלטפורמות הקיימות, כיצד להשתמש בכלים מתקדמים, במה להתמקד, איך למדוד תוצאות ועוד.

הסדנה נפרשת על פני יום אחד בין השעות 09:00-17:00
ומועברת על ידי אור פיאלקוב, יאן (יאנקו) קוטליארסקי, ורותם קרמין

אור פיאלקוב

מנהל ובעלים של חברת הדיגיטל Fialkov Digital. כותב מאמרים מקצועיים, יועץ ומלווה חברות גדולות בתחומי הפרסום במדיה הדיגיטלית. פורץ דרך בתחום ניהול קמפיינים בפייסבוק. עד היום פורסמו ארבעה קייס סטאדיס שונים על לקוחות החברה שהניבו תוצאות מהפכניות.

יאן (יאנקו) קוטליארסקי

מנהל שיווק דיגיטלי, ומרצה ותיק לשיווק ופרסום בפייסבוק, חוקר טרנדים דיגיטליים ומתפעל כיום את אחד הבלוגים הנצפים בתחום הקידום והשיווק בפייסבוק בישראל. בין היתר משמש כיועץ לארגונים וחברות בתחום הדיגיטל והמדיה החברתית עם דגש על פלטפורמת הפייסבוק.

רותם קרמין

בעלים ומנכל חברת Swanet, סוכנות בוטיק שמתמחה בבניית אסטרטגיית שיווק אונליין לעסקים, בעלת ניסיון בתחום התקשורת והשיווק של למעלה מ-16 שנים.
בעלת ניסיון רב בניהול ביקורי שרים בכירים, מסיבות עיתונאים, דוברות ויח”צ. בנוסף ניהלה את מערך השיווק בארגונים גלובאליים גדולים כמו אלביט מערכות והמ-לט שם הובילה ובנתה את אסטרטגיית השיווק והדיגיטל. 

לקבלת פרטים נוספים וסילבוס

לקבלת פרטים נוספים וסילבוס

למי מיועדת הסדנה

הסדנה מיועדת לעסקים, מנהלי שיווק ומנהלי דיגיטל ולאלו מכם שמעוניינים להעמיק ולשכלל את עבודתם בעזרת בנית תכנית אסטרטגית ברורה והכרת הכלים והאפשרויות הקיימות למדידת הצלחה ובקרה על תקציבים מול תוצאות

איפה?

מכון מופ״ת, רח׳ שושנה פרסיץ 15, תל-אביב
קרית חינוך, מכללת לוינסקי, חנייה חינם!

מתי?

יום ב’ 25.5.20

שעות?

09:00-17:00

איפה?

מכון מופ״ת, רח׳ שושנה פרסיץ 15, תל-אביב
קרית חינוך, מכללת לוינסקי, חנייה חינם!

מתי?

יום ב' 25.5.20

שעות?

09:00-17:00

לקבלת פרטים נוספים וסילבוס

לקבלת מידע ופרטים על סדנה לפרסום מתקדם בפייסבוק

לקבלת מידע ופרטים על סדנאות
לפרסום מתקדם